Drodzy Inwestorzy


W dniu 18 lutego 2019 r. Medican Ltd zakończył instalację nowej blokady JPMorganChase / Quorum Blockchain. Ten Blockchain zapewnia lepszą niezawodność, szybkość i uznanie na całym świecie, co jest główną korzyścią dla inwestorów.

Wszystkie aktualne portfele, które zostały otwarte, w tym składowanie monet w systemie, pozostają nienaruszone i zostaną automatycznie zaktualizowane.

Medican Ltd wyświetli listę monet MCAN na kilku giełdach monet i otrzymaliśmy potwierdzenie i zgodę od LAtoken Exchange na możliwość notowania i notowania.

Jesteśmy przekonani, że aukcja i handlowanie LAToken zakończy się za 7 dni. Jednak również złożyliśmy wniosek do IDAX Exchange i możemy rozpocząć wystawianie Monet MCAN od 23 marca 2019 roku.

Medican Ltd chce zapewnić inwestorom możliwość handlu naszymi monetami na co najmniej 6 giełdach w dwóch do trzech etapach, aby uzyskać pozycję wiodącej kryptowaluty.

Przepraszamy za niewielkie opóźnienie. Jesteśmy jednak przekonani, że nasz sukces zapewni członkom społeczności MCAN lepszą wartość dodaną z inwestycji.

Potrzebujemy jeszcze trochę czasu, aby zakończyć negocjacje i zlecić trzecią giełdę, co do której zakładamy, że będzie to najlepszy korzystny parametr dla MCAN do rozpoczęcia handlu i notowania.

Prognozy Finansowe


Financial Chart for MCan

Mamy konkretne plany i zespoły gotowe do rozwoju

RoadMap for MCan
2018
2018
2019
2019
2020
2021