Dołącz do rewolucji McAN!

Zmieniamy świat inwestując w najnowocześniejsze zielone technologie z sektora odnawialnych źródeł energii oraz prowadząc zaawansowane technologicznie badania, zmierzające do opracowania innowacyjnych produktów leczniczych z zakresu medycyny holistycznej, które poprawią jakość życia społeczeństw na całym świecie.

Zainwestuj w Medican Ltd. kupując monety MCAN, dołącz do naszej Społeczności MCAN i stwórz z nami lepszą przyszłość!

Odtwórz wideo
Cointiger

Poznaj MCAN!

W trosce o środowisko naturalne oraz zdrowe społeczeństwo uruchomiliśmy dwie kategorie możliwości inwestycyjnych z wykorzystaniem waluty MCAN jako środka płatniczego: 

MCAN BIO

Innowacyjne rozwiązania z zakresu medycyny holistycznej – wspomagającej leczenie tradycyjne

MCAN ECO

Zaawansowane technologie z sektora OZE oraz energooszczędności w budownictwie i życiu codziennym.

MCAN GAMING

Platforma udostępniająca 30000 gier online użytkownikow McAN.

Sprawdź sam!

Projekt MCAN ATM

Mcan w drugim kwartale 2021 roku zamierza wprowadzić w Polsce sieć kryptowalutowych bankomatów w których możliwa będzie wymiana MCAN
Więcej informacji już niedługo

Oferta MCAN

Sprawdź naszą ofertę sprzedażową oraz zainwestuj w swoją przyszłość, środowisko naturalne i zdrowie za pomocą waluty MCAN.

Fotowoltaika

Energia słoneczna to źródło energii odnawialnej. Dzięki zastosowaniu systemów fotowoltaicznych z powodzeniem można ją przekształcać w energię elektryczną

Grunty i nieruchomości

„Nieruchomości nie da się zgubić ani ukraść, ani nie można ich komuś odebrać. Zakupione z rozsądkiem, zapłacone w całości i zarządzane z ostrożnością, są najbezpieczniejszą inwestycją na świecie.”

Domy pasywne i energooszczędne

W poszukiwaniu oszczędności coraz częściej inwestorzy decydują się na budowę domu w technologii energooszczędnej. I choć koszt wybudowania takiego domu może być znacząco wyższy....

Ogrzewanie na podczerwień

Ogrzewanie na podczerwień to nowoczesny sposób na zwiększenie komfortu cieplnego w domu, mieszkaniu oraz w budynku użyteczności publicznej.

Przemysł filmowy

Polska jest krajem o bogatej tradycji filmowej i dynamicznie rozwijającym się rynku audiowizualnym. Talenty polskich filmowców są doceniane na całym świecie, czego przykładem są liczne międzynarodowe nagrody.

Medycyna holistyczna

Zmieniamy służbę zdrowia, prowadząc zaawansowane technologicznie badania i opracowując innowacyjne produkty lecznicze na bazie konopi, które poprawiają jakość życia pacjentów cierpiących na wiele chorób

Metody dystrybucji

W 2019 Medican Ltd. zakończył wdrożenie nowego blockchain opartego o Smart contract w sieci Ethereum, który zapewnia większą niezawodność, szybkość i uznanie na całym świecie. Medican Ltd. notuje monety MCAN na giełdach LATOKEN i QB, umożliwiając tym samym użytkownikom swobodny handel.

Zainwestuj w innowacyjne technologie oparte o holistyczne podejście do człowieka i natury

Po zakupie MCAN poprzez jedną z par walutowych: MCAN/USDT, MCAN/ETH, MCAN/BTC, środki mogą być przechowywane na bezpiecznym portfelu MCAN (wallet.medicancoin.com), na bezpiecznym portfelu zewnętrznym lub na samej giełdzie.

MCAN Zestawienie Techniczne

Symbol coina: MCAN

Typ coina: ERC-20 Ethereum

Liczba miejsc dziesiętnych: 8

Łączna liczba wyemitowanych coinów: 5,000,000,000 MCAN

Ilość coinów posiadanych przez Black Pearl S.A.: 4,418,013,579 MCAN

Wśród posiadaczy mniejszościowych: 581,986,421 MCAN

Adres smartcontract: https://etherscan.io/token/0x72ba699f0F3c29D0f886C264eC7350533A32b3d5

1
I połowa, 2018
 • Rozpoczęcie prac koncepcyjnych nad projektem MCAN.
 • Współpraca ze specjalistami blockchain i doradcami w celu stworzenia planu strategicznego.
 • Nawiązanie kontaktów z firmami zajmującymi się badaniami i uprawą medycznej marihuany.
 • Wstępna analiza prawa międzynarodowego runku produktów z marihuany medycznej.
I połowa, 2018
2
II połowa, 2018
 • Pre-ICO 10% i ICO 50% – dystrybucja monet MCAN w celu rozszerzenia EIMCR.

 • ICO – Przedsprzedaż i sprzedaż instytucjonalna.

 • Zawarcie strategicznych sojuszy z ośrodkami badawczo-rozwojowymi zajmującymi się medyczną marihuaną.

II połowa, 2018
3
I połowa, 2019
 • Opracowanie strategii opartej na holistycznym podejściu do człowieka, wykorzystującej produkty organiczne – nie tylko medyczne pochodne marihuany.

 • Rozpoczęcie opracowywania planów produkcyjnych MCAN.

 • Rozpoczęcie opracowywania strategii marketingowej dla MCAN.

 • Wejście MCAN na giełdę (rozpoczęcie obrotu).

I połowa, 2019
4
II połowa, 2019
 • Rozpoczęcie prac nad rozwój linii produktów MCAN o nowe rodzaje usług
  i możliwości inwestycyjne – zgodne z jej przeznaczeniem, jako środka płatniczego w szerokim międzynarodowym zakresie.
 • Nawiązanie współpracy z producentami suplementów diety i produktów CBD oraz innych wpływających holistycznie na zdrowie człowieka.
 • Bieżąca analiza otoczenia prawnego w zakresie produktów medycznych z zawartością substancji aktywnych THC, CBD, CBG.
 • Stworzenie podstaw globalnego ekosystemu opartego na technologii blokchain, wykorzystującego autorską sieć komputerową opartą na walucie MCAN. Transparentność systemu ma zapewnić bezpieczeństwo prawne i finansowe waluty MCAN.
II połowa, 2019
5
I połowa, 2020
 • Międzynarodowa prezentacja autorskiego innowacyjnego systemu dystrybucji waluty MCAN.
 • Nawiązanie współpracy z czołowymi firmami branży OZE i BIO w Polsce.
 • Ekspansja waluty MCAN na nowe innowacyjne branże, wykraczające poza rynek konopi indyjskich.
 • Wprowadzenie możliwości inwestycji w technologie OZE oraz zakupu gruntów i energooszczędnych rozwiązań budowlanych z częściowym wykorzystaniem waluty MCAN.
I połowa, 2020
6
II połowa, 2020
 • Wprowadzenie możliwości zakupu udziałów w zyskach spółek przyjmujących walutę MCAN jako środek płatniczy oraz inwestycyjny w ramach Społeczności MCAN.
 • Przystąpienie do prawnego systemu regulacji finansowej, w krajach akceptujących MCAN jako środek płatniczy, m.in. w Polsce.
II połowa, 2020
7
I połowa, 2021
 • Dalsza ekspansja waluty MCAN w dziedzinie innowacyjnych technologii, ekologii, struktury otoczenia oraz holistycznego podejścia do człowieka.
 • Materializacja idei MCAN poprzez tworzenie grup przedsiębiorców, których wspólnym celem jest powszechny, swobodny dostęp do terapii genetycznych dla całej społeczności oraz propagowanie zdrowego stylu życia.
I połowa, 2021
8
II połowa, 2021
 • Zakup i wdrażanie patentów genetycznych substancji i bezpłatne udostępnianie ich potrzebującym w holistycznym aspekcie życia człowieka.
 • Wspieranie środowiska naukowego poprzez finansowanie zakupu sprzętu oraz kosztów pracy – w celu opracowania nowatorskich sposobów kuracji zdrowotnych do celów społecznych, a nie komercyjnych.
II połowa, 2021

O nas

Medican Ltd. została założona 6 lutego 2008 roku. Firma specjalizuje się w technologiach OZE, energooszczędnym budownictwie oraz medycynie holistycznej opartej o konopie medyczne, podnosząc jakość życia codziennego, a także standard opieki nad pacjentami, których potrzeby medyczne są trudne do zaspokojenia.
Dzięki podjęciu współpracy z czołowymi firmami branży OZE i BIO Medican Ltd. inwestuje w rozwój i wykorzystanie najnowocześniejszych zielonych technologii z sektora odnawialnych źródeł energii.  Poprzez budowę elektrowni fotowoltaicznej Medican Ltd. inwestuje w produkcję ekologicznej i niskoemisyjnej energii elektrycznej, która wprowadzana będzie do Krajowego Systemu Elektroenergetycznego, co przyczyni się do zapewnienia okolicznym instytucjom publicznym oraz mieszkańcom niezależność energetyczną, a co za tym idzie – możliwość zmniejszenia kosztów energii pozyskiwanej dotychczas od zewnętrznych dostawców.  Medican Ltd. poprzez swoją działalność oferuje Społeczności MCAN także innowacyjne rozwiązania z zakresu energooszczędnego budownictwa opartego o budowę domów pasywnych oraz instalację ogrzewania powierzchniowego na podczerwień, zarówno w gospodarstwach domowych, jak i budynkach użyteczności publicznej.   Ponadto dzięki kooperacji z zespołami naukowców oraz zaawansowanym technologiom produkcyjnym, przy czynnym wsparciu społeczności naukowej oraz badaniom nad innowacyjnymi metodami holistycznego leczenia ciężkich chorób neurologicznych, Medican Ltd. rozwija dziedziny medycyny naturalnej jeszcze niedawno niedostępne w wielu krajach, w tym Polsce. Celem prowadzonych badań jest doskonalenie pionierskiej technologii wykorzystywanej do leczenia m.in. stwardnienia rozsianego, epilepsji, zespołu stresu pourazowego, HIV/AIDS i wielu innych chorób przewlekłych, produktami roślinnymi zawierającymi CBD, w celu poprawy jakości życia pacjentów i złagodzenia ich bólu.  Medican Ltd. aktywnie wspiera również zakup genetycznych substancji, a także upowszechnia ideę ich całkowitego zwrotu w terapiach genetycznych. Dodatkowo firma wspiera środowisko naukowe prowadzące badania społeczne, których głównym celem jest uzyskanie patentów na substancje genetyczne, a następnie nieodpłatne udostępnienie ich potrzebującym w holistycznym aspekcie życia człowieka. W ramach swojej działalności firma dofinansowuje również pracę inżynierów biomedycznych, badania biohakerów tworzących terapie alternatywne oraz badania nad optymalizacją DNA w celu usunięcia wad genetycznych z łańcucha DNA.   Misją firmy jest wprowadzenie i rozpowszechnienie nowatorskich, unikatowych metod leczenia dających szanse na zdrowie ludziom na całym świecie, a także zapewnienie im lepszych warunków życia w duchu holistycznego traktowania i podejścia do człowieka. 

Zespół

Medican Ltd. tworzy zespół doświadczonych praktyków biznesu, inżynierów, programistów sieci blockchain, ściśle współpracujących z lekarzami, konsultantami i naukowcami z dużym doświadczeniem w największych europejskich systemach opieki zdrowotnej oraz specjalistami z zakresu odnawialnych źródeł energii i ekologii.

Yossee Attias

CEO

Aktualności

MCAN bio

Droższy prąd dla górników w Kirgistanie

Rząd Kirgistanu po zrewidowaniu taryf energetycznych, zmienił je dla różnych grup odbiorców. Powołujący się na energochłonność branży wydobywczej kryptowalut ustawodawcy, podniosą stawki za energię. Rozwój

Czytaj więcej »
MCAN bio

Finalizacja kolejnego etapu strategii

Zmiana stanu posiadania udziałów w MEDICANCOIN GREECE S.A. jako etap realizacji strategii zmierzającej do zapewnienia Emitentowi długoterminowych przychodów związanych z wyłącznym prawem dystrybucji wyrobów zawierających

Czytaj więcej »

IMPORTANT INFORMATION FOR WALLET HOLDERS OF MCAN CRYPTOCURRENCY

The MCAN currency has moved to the next stage. The issuer has sold all MCAN tokens, which  became  a decentralized cryptocurrency and is now independent of the issuer.

The majority holder of MCAN tokens, i.e. Black Pearl S.A. listed on the Warsaw Stock Exchange, lowered the amount of digital currency MCAN COIN (“Maximum Supply”) from 5,000,000,000 to 1,000,000,000 MCAN COIN, 4.000.000.000 is burn.

Total circulation supply left only 1.000.000.000 MCAN COINs

Yossee Attias

CFO

 • Pracuje z dużą grupą inwestorów w Wielkiej Brytanii i Izraelu.
 • Współpracuje z największymi światowymi korporacjami i ich zarządami.
 • Dyrektor finansowy Phoenix Global Group.
 • Posiada 39 lat doświadczenia w biznesie.