Firma konopna, wspierana przez Davida Beckhama, wejdzie na Londyńską Giełdę Papierów Wartościowych

lse

Cellular Goods – firma z branży konopnej, wspierana przez Davida Beckhama w tym tygodniu ujawni szczegóły swojego debiutu na londyńskiej giełdzie.

Cellular Goods to firma zajmująca się produkcją wyrobów z biosyntetycznych kannabinoidów, służących do pielęgnacji ciała oraz jego regeneracji specjalnie dla sportowców która planuje sprzedać swoje akcje na London Stock Exchange. Sprzedała ona pakiet mniejszościowy BD Ventures, firmie inwestycyjnej należącej do Davida Beckhama. Inwestor uważa, że wykorzystywanie bardzo popularnego ostatnio CBD w produkcji dóbr konsumpcyjnych, daje atrakcyjne perspektywy wzrostu dla jego portfela inwestycyjnego.

Firma wykorzystuje w swoich produktach kannabinoidy biosyntetyczne, a więc wytwarzane w laboratoriach. Wykorzystanie syntetycznych kannabinoidów do produkcji preparatów służących do pielęgnacji jest dość powszechną praktyką. Preparaty wytwarzane przez Cellular Goods, dostępne będą dla klientów już od września 2021 roku. W ubiegłym roku Financial Conduct Authority zatwierdził możliwość umieszczania firm branży konopnej na London Stock Exchange, o ile uzyskają aplikację medyczną.

Będzie to pierwsza tego typu firma która zadebiutuje na London Stock Exchange.

„W ciągu ostatnich kilku lat nastąpił ogromny wzrost i świadomość znaczenia dobrego samopoczucia i samoopieki. Wierzymy, że kannabinoidy okażą się królem składników dobrego samopoczucia. […] Apetyt na produkty kannabinoidowe jest ogromny, a biosyntetyczne kannabinoidy, których będziemy wyłącznie używać, są czystsze, bardziej ekologiczne i szczerze mówiąc są przyszłości. ” – powiedział Alexis Abraham, dyrektor generalny Cellular Goods.

Zgodnie z raportem upublicznionym w Davos, szacuje się, że branża konopna w Europie będzie miał wartość 123 miliardów euro (140 miliardów dolarów) do 2023 roku.

„THE EUROPEAN CANNABIS REPORT™ 4TH EDITION” https://prohibitionpartners.com/reports/#european-cannabis-report-fourth-edition

UWAGA. WAŻNA INFORMACJA DLA POSIADACZY PRTFELI KRYPTOWALUTY W SERWISIE wallet.medicancoin.com

W wyniku decentralizacji kryptowaluty MCAN Coin uprzejmie informujemy, że działalność strony wallet.medicancoin.com z dniem 19.05.2021r. zostaje zakończona.

W ZWIĄZKU Z TYM 19 MAJA 2021 ROKU WSZYSTKIE PORTFELE ZAŁOŻONE NA TEJ STRONIE PRZESTANĄ DZIAŁAĆ.


Wszystkich użytkowników kryptowaluty MCAN Coin, posiadających portfele w w/w serwisie, prosimy o zapoznanie się z treścią wiadomości mail, która została wysłana do każdego z Was. transfer@medicancoin.com