„Git” dostępny na platformie Netflix

git-plakat

Dramat sensacyjny produkcji Mushchelka Group

„Najtrudniejsze jest rozróżnić granicę miedzy tym, kogo się udaje a samym sobą”

W zakładzie karnym w Łęczycy tuż przed jego opuszczeniem, ginie słynny mąciciel. Czy śmierć więziennego przywódcy jest wynikiem zemsty?

Jakub M. – w którego postać wcielił się Włodzimierz Matuszak – przywódca w zakładzie karnym ginie z rąk współwięźnia Grzegorza R. (Arkadiusz Detmer). Akta sprawy oraz wstępne przesłuchania wskazują na motyw zemsty. Tydzień przed feralnymi wydarzeniami Kuba udziela wywiadu telewizyjnego w którym opowiada o swojej odsiadce i relacjach nawiązywanych w zakładzie. Zainteresowany losem osadzonego Jakuba M. dziennikarz śledczy, który z nim rozmawiał postanawia dojść do prawdy. Wywiad z mordercą okazuje się mieć zaskakujący finał. Jak długo można udawać kogoś kim się nie jest by móc przetrwać?

Dystrybucja i koprodukcja Mushchelka Group

Scenariusz i reżyseria: Kamil Szymański

Gatunek: dramat/sensacyjny

Produkcja Polska

Premiera 13 listopad 2015r.

UWAGA. WAŻNA INFORMACJA DLA POSIADACZY PRTFELI KRYPTOWALUTY W SERWISIE wallet.medicancoin.com

W wyniku decentralizacji kryptowaluty MCAN Coin uprzejmie informujemy, że działalność strony wallet.medicancoin.com z dniem 19.05.2021r. zostaje zakończona.

W ZWIĄZKU Z TYM 19 MAJA 2021 ROKU WSZYSTKIE PORTFELE ZAŁOŻONE NA TEJ STRONIE PRZESTANĄ DZIAŁAĆ.


Wszystkich użytkowników kryptowaluty MCAN Coin, posiadających portfele w w/w serwisie, prosimy o zapoznanie się z treścią wiadomości mail, która została wysłana do każdego z Was. transfer@medicancoin.com