ISSapp – pierwsza w Europie platforma zrzeszająca producentów i konsumentów konopi

gras-grun-PZl15KWRgBY-unsplash

Black Pearl S.A. został właścicielem zaawansowanej technologicznie platformy ISSapp. Zrzeszająca producentów konopi siewnych oraz przedsiębiorstwa zajmujące się przetwórstwem CBD aplikacja mobilna umożliwia sprzedaż dóbr bezpośrednio z farmy i fabryki do końcowego konsumenta. Platforma jest na etapie wdrażanie na terenie Stanów Zjednoczonych. Wyłączna licencja na jej użytkowanie należy do Black Pearl S.A..

Zakupione rozwiązanie jest uznawane przez ekspertów IT za innowacyjną technologicznie formę zarządzania sprzedażą, na rynku USA – na której opierają się takie firmy jak MedMen® Enterprises (MMEN).

BPC jest pierwszą firmą w Europie która wdraża to rozwiązanie i strategicznie przygotowuje infrastrukturę IT, procesy oraz bazę klientów, w celu osiągnięcia gotowości na przejęcie roli lidera rynku dystrybucji poprzez system IT dla MM (medycznej marihuany) po jej legalizacji w Europie.

W USA Weedmaps dostosował swoją infrastrukturę IT do bazy zakupionego obecnie systemu przez Black Pearl S.A.

Planowany termin uruchomienia platformy 30.06.2021 roku.

UWAGA. WAŻNA INFORMACJA DLA POSIADACZY PRTFELI KRYPTOWALUTY W SERWISIE wallet.medicancoin.com

W wyniku decentralizacji kryptowaluty MCAN Coin uprzejmie informujemy, że działalność strony wallet.medicancoin.com z dniem 19.05.2021r. zostaje zakończona.

W ZWIĄZKU Z TYM 19 MAJA 2021 ROKU WSZYSTKIE PORTFELE ZAŁOŻONE NA TEJ STRONIE PRZESTANĄ DZIAŁAĆ.


Wszystkich użytkowników kryptowaluty MCAN Coin, posiadających portfele w w/w serwisie, prosimy o zapoznanie się z treścią wiadomości mail, która została wysłana do każdego z Was. transfer@medicancoin.com