MCAN eco

W trosce o środowisko naturalne!

Zmieniamy świat inwestując w najnowocześniejsze zielone technologie z sektora odnawialnych źródeł energii oraz energooszczędności w budownictwie i życiu codziennym. Dokładamy wszelkich starań, aby rozpowszechnić ideę wykorzystywania rozwiązań, które z natury są bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego. Ponadto jesteśmy otwarci na współpracę z firmami i osobami o nowatorskim podejściu do biznesu przy wykorzystaniu technologii blockchain.

Zainwestuj w zieloną energię i OZE za pomocą monet MCAN, zostań częścią Społeczności MCAN i chroń z nami naszą planetę!

Fotowoltaika

Polska energetyka i przemysł są uzależnione w dużym stopniu od paliw kopalnych – węgla i ropy naftowej. Zastąpienie ich odnawialnymi źródłami energii, w tym w postaci energii z wiatru czy słońca, nie jest dziś mrzonką a koniecznością. Doskonałym rozwiązaniem może być powszechne wykorzystanie energii słonecznej nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również przedsiębiorstwach i przemyśle. Instalacje fotowoltaiczne są niezawodne i bezpieczne. Są przyjazne dla środowiska naturalnego. Nie generują hałasu i zanieczyszczeń. Ponadto mogą być też źródłem dodatkowego zysku przy sprzedaży nadwyżki energii do sieci zewnętrznej. Połączenie technologii blockchain z systemem generowania zysku z produkcji prądu daje nowe możliwości inwestycyjne.

Na całym świecie toczą się liczne spory dotyczące tego w co najlepiej zainwestować. Niektórym zależy tylko na wysokiej stopie zwrotu, inni zwracają szczególną uwagę na bezpieczeństwo inwestycji oraz stopień ryzyka całego przedsięwzięcia. Jednym z najlepszych i najbardziej trwałych dóbr jest ziemia. Inwestowanie w grunty budowlane to nie tylko najbezpieczniejszy sposób lokaty środków pieniężnych, ale również dochodowe przedsięwzięcie, przynoszące spektakularne efekty w stosunkowo niedługim czasie. Generowanie zysków finansowych z wykorzystaniem waluty MCAN przy zakupie o zbyciu nieruchomości to innowacyjne podejście do inwestowania.

Grunty
i nieruchomości

Domy pasywne
i energooszczędne

Dziś koniecznością stało się tworzenie obiektów samowystarczalnych, pozyskujących energię i wodę z otoczenia. Dlatego też z jednej strony wzrasta świadomość inwestorów, a z drugiej strony wymogi stawiane budownictwu stają się znacznie bardziej rygorystyczne. Znaczenie ma też kwestia możliwości znacznej redukcji codziennych wydatków związanych z użytkowaniem domu. Domy energooszczędne, a przede wszystkim domy pasywne, pozwalają uzyskać naprawdę spore oszczędności w tym zakresie, dlatego warto zainteresować się tą zieloną technologią budownictwa. Ponadto możliwość zakupu za walutę MCAN daje nowe opcje na generowanie zysku i przyczynia się do zmiany podejścia z lokalnego do globalnego. Każdy może inwestować z wykorzystaniem łańcucha MCAN.

Dobór i instalacja odpowiedniego ogrzewania w domach mieszkalnych czy budynkach publicznych stanowiły dotychczas prawdziwe wyzwanie: z jednej strony niektóre instalacje wymagają dużej ilości miejsca, z drugiej bywają bardzo kosztowne w montażu i eksploatacji. Na szczęście na rynku dostępne jest nowoczesne rozwiązanie, w postaci ogrzewania powierzchniowego na podczerwień, które jest nie tylko znacznie tańsze, ale jest również ekologiczne, energooszczędne i zdrowsze dla naszych organizmów – zabija grzyby, roztocza, nie podnosi kurzu. Ekologia, zdrowie, technologia, systemy rabatowe MCAN, wdrażane holistycznych struktur, zachowań już na etapie projektowania, wszystko to sprzyja tworzeniu się pozytywnej energia daje radość i zdrowie finansowe.

Ogrzewanie
powierzchniowe
na podczerwień

Przemysł filmowy

Sektor audiowizualny ma istotne znaczenie kulturowe, społeczne i ekonomiczne. Polski przemysł filmowy jest różnicowany i kreatywny, a krajowe dziedzictwo filmowe cieszy się uznaniem społeczności i od kilku pokoleń inspiruje filmowców i ich dzieła. Jednak pomimo tego, iż Polska z powodzeniem produkuje wiele zróżnicowanych filmów pełnometrażowych, większość z nich nie dociera do wszystkich potencjalnych odbiorców w Europie, a tym bardziej na rynku lokalnym. Z tego względu kluczowe jest wsparcie inwestycyjne polskiej branży audiowizualnej, nie tylko przez instytucje filmowe, ale również prywatnych inwestorów. Dzięki Społeczności MCAN każdy człowiek może stać się producentem filmowym. Może poczuć wpływ idei na myśl i obraz kreowanego samopoczucia, co jest spełnieniem holistycznego zastosowania MCAN i oprócz korzyści finansowych, daje również satysfakcję emocjonalną. Gwiazdy kina stają się partnerami biznesowymi i członkami społeczności.

Aktualności