Grunty i nieruchomości

„Nieruchomości nie da się zgubić ani ukraść, ani nie można ich komuś odebrać. Zakupione z rozsądkiem, zapłacone w całości i zarządzane z ostrożnością, są najbezpieczniejszą inwestycją na świecie.”

Franklin D. Roosvelt

Ziemia to najstarszy składnik majątku ludzi cywilizowanych. Inwestycja w ziemię to ważny aspekt dobrego zabezpieczenia na przyszłość. Dzisiaj każdy ma możliwość zostać właścicielem ziemi niezależnie od jej celu zagospodarowania. Ponadto ograniczona podaż powoduje stały wzrost jej wartości ponad inflację i odporność na załamania koniunktury rynkowej. Dalsze zmiany w prawie powodują ułatwienia w obrocie gruntami, co jest cechą ogólnej tendencji do liberalizacji tego sektora rynku.  

Waluta MCAN w technologii blockchain umożliwia zakup gruntu obywatelom całego świata. I tak obywatel Chin, Rosji, Gwatemali czy Peru – w dobie zmian klimatycznych, ma możliwość dołączyć do Społeczności MCAN.

Dlaczego warto inwestować w ziemię:

grunt odpowiednio zarządzany potrafi służyć przez dziesiątki, a nawet i setki lat. Ziemia jest przede wszystkim przedmiotem fizycznym, a nie wirtualnym, co ma miejsce przy obracaniu środkami na giełdzie czy w przypadku usług bankowych.

od lat wartość gruntu rośnie systematycznie i stabilnie, a stopa zwrotu z inwestycji szacowana jest na poziomie kilkudziesięciu rocznie po uwzględnieniu kosztów i opłat

w przypadku zakupu nieruchomości pod wynajem lub dzierżawę mamy możliwość uzyskiwania ciągłych strumieni przychodów w postaci czynszu, niezależnie od jej całkowitej wartości, która w czasie może również wzrosnąć. w przypadku zakupu nieruchomości pod wynajem lub dzierżawę mamy możliwość uzyskiwania ciągłych strumieni przychodów w postaci czynszu, niezależnie od jej całkowitej wartości, która w czasie może również wzrosnąć.

Grunty są najbardziej odporne na wahania cenowe i nagłe zmiany koniunkturalne, dlatego właściwości ryzyko spadku ich całkowitej wartości do zera jest znikome.

wielu drobnych inwestorów, decydując się na zakup ziemi, bierze pod uwagę samą funkcję jaką spełnia ona w rzeczywistości, kierując się przy tym perspektywą zabezpieczenia rodziny, międzyczasie czerpiąc stałe przychody z czynszu.

Ziemia zabezpieczana jest prawem własności w formie aktu notarialnego oraz wpisem do księgi wieczystej.

posiadanie nieruchomości gruntowej zwiększa możliwość właściciela na zaciąganie kredytów, które może zabezpieczyć hipoteką na nieruchomości, uzyskując przy tym preferencyjne warunki kredytu/pożyczki. Kapitał uzyskany w ten sposób daje możliwość dokonywania kolejnych inwestycji.

zakup ziemi MCAN daje możliwość przystąpienia do Społeczności MCAN składającej się z przedstawicieli wielu dziedzin życia, wierzących, że tylko holistyczne wsparcie daje ludzkości nowe możliwości w erze zaburzeń klimatu, bumu technologicznego oraz przełomu w ekonomii świata. W dobie przejścia od pieniądza papierowego do łańcucha przetwarzania danych na zasadzie zbiorowej inteligencji, Społeczność MCAN wzajemnie pomaga sobie uporządkować sposób zarabiania przy maksymalizacji bezpieczeństwa inwestycji.

Działki MCAN – inwestuj w grunty i zarabiaj!

Szukasz pięknie położonej działki pod budowę domu? A może jesteś zainteresowany/a inwestowaniem w najbardziej bezpieczny a przy tym najmniej wymagający Twojej ingerencji interes? Dobrze trafiłeś!

Proponujemy Ci inwestycję wysokiej klasy działki budowlane zlokalizowane w malowniczej okolicy Pturku w województwie kujawsko-pomorskim. Łącznie posiadamy ponad 1 mln m2 gruntów odpowiednio przygotowanych pod zabudowę, otoczonych lasem i położonych nad Jeziorem Wolickim.

Lokalizacja

Zabytki

Zabytki

Gastronomia

Gastronomia

Rekreacja i rozrywka

Rekreacja i rozrywka

Atrakcje dla dzieci

Atrakcje dla dzieci

Jezioro

Jezioro

Plaża

Plaża

Marina

Marina

Infrastruktura

Infrastruktura

Mapa terenu

Jezioro Wolickie

Zapłać w MCAN

Już dziś możesz zainwestować w działkę MCAN wydzieloną w pierwszym etapie z 10 ha gruntów zlokalizowanych w malowniczych okolicach Pturku (woj. Kujawsko-pomorskie).

25% wartości każdej wydzielonej działki zostanie wystawione na sprzedaż za walutę MCAN (obecnie przyjęty kurs: 1 MCAN = 1 USD, który wraz ze zwiększaniem ceny MCAN na giełdzie będzie odpowiednio korygowany).

Decydując się na płatność w walucie MCAN otrzymasz 25% rabatu w PLN na całą wartość Twojej inwestycji.

Medican Ltd. spali (zniszczy) 50% otrzymanych z inwestycji tokenów MCAN. Pozostałe 50% zostanie zamrożone na okres 2 lat (przez 2 lat nie trafią one na giełdę).

Pamiętaj, że inwestycja w grunty to dobra lokata kapitału, nakierowana na bezpieczny i odpowiednio wysoki zysk, gwarantująca spokojną przyszłości. Nasza propozycja zakupu działki MCAN idealnie wpasowuje się w charakterystykę dzisiejszego okresu stagnacji finansowej, co daje wymierne korzyści również w dłuższym okresie czasu.

Nie zwlekaj, zainwestuj w nasze działki budowlane i ciesz się bezpieczną inwestycją na długie lata!

Masz pytania?

Pomożemy Ci w podjęciu decyzji. Skontaktuj się z nami, a ekspert odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Statystyki rynkowe

Współcześnie osoby, które posiadają wolne środki finansowe, upatrują inwestycji, która będzie na siebie zarabiać bądź wraz z upływem czasu podwyższy swoją wartość. Obligacje, lokaty krótko- lub długoterminowe czy nieruchomości. Istnieje wiele opcji, ale znaczna część wiąże się z dużym ryzykiem lub niewielkimi zyskami. Jednym z najbezpieczniejszych i jednocześnie dochodowych form lokowania kapitału jest kupienie działki. Warto się jednak zastanowić czy tego rodzaju inwestycje mają w ogóle sens? I dlaczego warto inwestować w ziemię?