MCAN wspiera WOŚP

wosp

W tym roku „gramy z głową” – tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stawia sobie za cel zbiórkę środków na diagnostykę głowy, laryngologię i otolaryngologię. Już po raz 29. Jerzy Owsiak wraz z całą kompanią darczyńców oraz sponsorów będą zbierać fundusze, które w ubiegłych latach wyniosły łącznie 1 313 000 000 zł. Akcja prowadzona przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy pomogła w zakupie ponad 65 200 urządzeń ratujących ludzkie życia. Mamy zaszczyt dołączyć w tym roku do grona darczyńców i przekazać na rzecz WOŚP jedną z unikatowych, srebrnych monet MCAN. Licytacja dotyczy 1 srebrnej monety okolicznościowej MCAN, które w tym roku mają trafić do wybranej grupy inwestorów. Moneta o wadze 31,1g wykonana z najwyższej jakości srebra próby 999 wybita została w nakładzie 100 sztuk. Awers monety to Galeon z XVII wieku, zaś rewers stanowi Godło Polski z okresu 1919-1927. Licytacja trwa do 9 lutego 2021r.

Społeczność MCAN, którą tworzą firmy i inwestorzy, wierzy w potrzebę innowacji produktów i sprzętów medycznych, ponieważ wiedzą jak ważna jest poprawa jakości życia małych oraz dużych pacjentów. Inwestycje jakie poczynimy w tym kierunku nie będą jedynie owocne dla nas, ale również przyniosą korzyść całemu społeczeństwu. Rozwój sektora medycyny holistycznej oraz innowacyjnych produktów leczniczych, pozwoli na zapewnienie wysokowydajnej opieki zdrowotnej.

Gorąco zachęcamy do udziału w licytacji monety MCAN, jak i również w innych aukcjach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każda złotówka ma znaczenie, gdy w grę wchodzi ratowanie ludzkiego życia.

https://allegro.pl/oferta/srebrna-moneta-okolicznosciowa-1-mcan-1-100-10161702817