Zespołu ekstraligi Master Pharm Rugby Łódź zaprezentował najnowsze koszulki meczowe z logo obecnego sponsora strategicznego Black Pearl SA, będącego właścicielem waluty cyfrowej MCAN.

konf

Łódzki klub rugby to grupa pasjonatów z wielopokoleniową tradycją i zamiłowaniem do sportu. Klub wychował i wyszkolił wielu profesjonalnych zawodników, którzy stawali się członkami kadry reprezentacji narodowej, tym samym mając ogromny wpływ na historię rugby w Polsce. Pięciokrotnie zdobyli tytuł Mistrza Polski oraz ośmiokrotnie tytuł Wicemistrza Polski w sekcji Seniorzy, ponadto pięciokrotnie zdobyli Puchar Polski. Sekcja Juniorów stała się osiemnastokrotnie Mistrzami Polski.

W tym sezonie zapał graczy oraz pragnienie zwycięstwa jest równie ogromne, co oczywiście ma swoje odzwierciedlenie w tabeli wyników. Master Pharm Łódź znajduje się na szczycie listy z bilansem 76-07 oraz 5 punktami po meczu ze Sparta Jarocin. W tym sezonie towarzyszyć rugbistom w ich zwycięstwach oraz zagrzewać do walki będzie nowy sponsor jakim jest Black Pearl SA wraz ze swoją wirtualna walutą MCAN. W nowych strojach będziemy mogli zobaczyć naszych zawodników już w najbliższym meczu II kolejki ekstraligi z MKS Ogniwo Sopot.

Na konferencji prasowej dyrektor sportowy Master Pharm Rugby Łódź, Mirosław Żórawski zaprezentował sylwetkę nowego sponsora strategicznego.  

Konferencję opublikowała redakcja sportowa TV TOYA SPORT.

rugby

Budowlani SA ŁÓDŹ zaprezentowali nowego sponsora. Po raz pierwszy w Łodzi mecenasem klubu została firma zajmująca się kryptowalutą. Powodzenia !!!!

Opublikowany przez TV TOYA SPORT Środa, 19 sierpnia 2020